Ginger Dusk (Mały słoik) Expand

Ginger Dusk (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMGD

Nowy

Mały słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: cytrusy, imbir.

Więcej szczegółów

O zapachu

Orient na plaży? Czemu nie! Ginger Dusk to zjawiskowe połączenie aromatycznego, azjatyckiego imbiru z tropikalnymi cytrusami. Ale na tym nie koniec, bo wrażliwe nosy wyczują w wypełnionym jasnym woskiem średnim słoju od Yankee Candle odrobinę landrynkowej słodyczy i szczyptę ostrych, zdecydowanych przypraw. Kompozycja przywodzi na myśl wieczory spędzane pod palmami. Zapach jest świeży, zdecydowany, orzeźwiający, a przez to – świetnie sprawdza się w roli aromaterapeutycznego panaceum na upały. Dodatkowo, za sprawą jego wyjątkowości, Ginger Dusk to też świetny energetyk, zamknięta w formie dekoracyjnej świecy terapia na smutki i przyjemny sposób na to, aby w najmniej bolesny sposób pożegnać wakacje, zatrzymując jednocześnie wciąż żywe wspomnienia z letnich wojaży. Po prostu – złożona, pozwalająca na dowolną interpretację, zdecydowana i bardzo trwała propozycja dla wymagających, która sprawdzi się w każdych okolicznościach i (niezależnie od pory roku) wypełni wnętrze tak pożądaną, cytrusowo-imbirową świeżością.

Obejrzyj wideo

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »