Wild Fig (Mały słoik) Expand

Wild Fig (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMWF

Nowy

Mały słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: figa.

Więcej szczegółów

O zapachu

Mocno skoncentrowana dawka zdrowego cukru, który w mig pobudzi i pomoże szybko naładować zużyte baterie. Zapachowy ukłon w stronę historii i oczko puszczone w kierunku wszystkich łasuchów i wielbicieli naturalnych słodkości. A do tego prawdziwa gratka dla fanów wyjątkowych dekorów i miłośników wszystkiego, co ciemnofioletowe! Mały słój Wild Fig to aromaterapia w nowym wydaniu i doskonały sposób na to, aby klimat kojarzony z wakacyjnymi podróżami w nieznane zachować na zdecydowanie dłużej. Specjalistom od zabawy z naszymi nosami w zapachową ciuciubabkę udało się to, czego nie potrafił dokonać nikt inny. W ciemnym, pięknie wybarwionym wosku świecy magicy z Yankee Candle zamknęli całą słodycz dzikich fig – tych samych, w których smaku i aromacie rozkochiwali się starożytni Grecy i Egipcjanie i tych, których wyjątkowe nuty do dzisiaj kojarzą się nam z błogim lenistwem i wczasami spędzanymi na południu Europy lub pod tropikalną, azjatycką palmą.

Obejrzyj wideo

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »