Cranberry Pear (Mały słoik) Expand

Cranberry Pear (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMCP

Nowy

Mały słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: gruszka, żurawina.

Więcej szczegółów

O zapachu

Świeże gruszki skropione syropem z żurawiny to nie tylko eksplozja owocowych smaków i zapachów, ale i idealne, jesienne preludium! Połączenie kontrastujących ze sobą aromatów – słodkiego i nieco cierpkiego – to sprawdzony przepis na przepyszną, bardzo wrześniową tartę. Nic więc dziwnego, że ta uznana receptura zainspirowała twórców aromaterapeutycznych delicji do stworzenia autorskiej, zapachowej wariacji. Efektem prac magików ze stajni Yankee Candle jest mały słoik Cranberry Pear – wypełniony po brzegi uroczym, landrynkowym i w stu procentach naturalnym woskiem. Zamknięte w jego sercu olejki wypełniają wnętrze słodkim, ale zbilansowanym, mocno owocowym, intensywnym i wyczuwalnym przez wiele godzin zapachem, który – z jednej strony – pobudza do działania i napawa pozytywną, słoneczną energią, a z drugiej – pomaga w zbudowaniu naprawdę domowej i przyjaznej atmosfery, kojarzonej z aromatem tradycyjnych wypieków.

Obejrzyj wideo

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »