Angel Wings (Mały słoik) Expand

Angel Wings (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMAW

Nowy

Mały słój z okolicznościowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: wata cukrowa, płatki kwiatów oraz kremowa wanilia.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Kocia Skrytka
(5/5)

Słodkie połączenie waty cukrowej i wanilii. Całość urozmaicona kwiatową nutą. Piękny, elegancki zapach pasujący do wielu wnętrz i praktycznie na każdą porę roku

(5/5)

Świeczka pochodzi z okolicznościowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Ma naprawdę ciekawy i przyjemny zapach, który absolutnie nikogo nie zmęczy. Wyczuwa się w nim aromaty słodkiej waty cukrowej, zmieszanej z płatkami kwiatów oraz szczypty wanilii.Co do intensywności to świeczka faktycznie pachnie. Wystarczy ją zapalić na godzinkę, a cały pokój wypełni się cudownym aromatem. Kiedy wchodzi się do pokoju czuć go praktycznie od razu, za to bardzo szybko się do niego przyzwyczajamy i możemy o nim zapomnieć.Cena świeczki również nie jest niska. Za swój słoiczek zapłaciłam w promocji 40 zł, standardowo jest to koszt 49 zł. Muszę jednak przyznać, że jakościowo świeczka wypada nieźle. Pali się długo oraz równomiernie. Świece yankee candle powstają z naturalnego wosku różnicę w porównaniu do innych świeczek odczujemy, kiedy ją zgasimy, a ona nie będzie wydzielać cuchnącego dymu.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »