Garden Time (Mały tumbler) Expand

Garden Time (Mały tumbler)

Yankee Candle Yankee Candle

YTMGT

Nowy

Mały tumbler z limitowanej edycji Dream Garden z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle. Wyczuwalne aromaty: zioła i kwiaty ogrodowe.

Więcej szczegółów

O zapachu

Aromatyczny tymianek był doceniany już w antyku. Jego silny zapach przypadł do gustu przede wszystkim starożytnym Grekom i Rzymianom, którzy jako pierwsi zauważyli, że pięknie pachnące, ziołowe olejki mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Współcześni zielarze i specjaliści od aromaterapii równie chętnie wykorzystują moc zaklętą w ogrodowych roślinach, a specjaliści z Yankee Candle – dedykują wielbicielom tymiankowych nut specjalną kompozycję. W topiącym się od 35 do nawet 45 godzin, otoczonym delikatnym, bardzo gustownym, szklanym kloszem wosku świecy Garden Time zamknięto miks świeżych esencji ziołowych i kwiatowych, doprawiając całość szczyptą słonecznego ciepła – przywodzącą na myśl popołudniowy spacer po letnim ogrodzie.

Czym są małe tumblery?

Małe tumblery Yankee Candle – urocze dekory, które sprawdzają się zarówno jako aromatyczny gadżet, jak i w roli uzupełnienia stylowej, wnętrzarskiej aranżacji. Zamknięte w gustownym opakowaniu i wytwarzane z jedynie naturalnych materiałów świeczki przedstawiają feerię barwnych zapachów, wśród których królują nuty owocowe, orientalne, aromaty inspirowane przyprawami, kwiatami czy wymyślnymi słodyczami. Mały tumbler spala się bardzo regularnie, wolno i majestatycznie, dzięki czemu ciepłym blaskiem płomienia możemy się cieszyć od 35 do nawet 45 godzin.

Czego potrzebuje oprócz tumblera?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak w przypadku średnich i przede wszystkim dużych słojów zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
TypMały tumbler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »