Spacer na plaży (Spray) Expand

Spacer na plaży (Spray)

Yankee Candle Yankee Candle

YRSBW

Nowy

Odświeżacz powietrza w sprayu z serii Housewarmer łączy w sobie zapach piżmu, pomarańczy oraz morskiej soli.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Działa natychmiastowo, uwalniając ze swojego wnętrza aromatyczną mgiełkę – odświeżającą, oczyszczającą i pachnącą jak autentyczna, zatopiona wcześniej w wosku świecy kompozycja Yankee Candle. Jedna aplikacja wystarczy, aby poczuć mocny aromat zainspirowany przechadzką po porannej, budzącej się dopiero do snu plaży. Co można znaleźć w wonnym sercu tego eleganckiego sprayu? Mocne, ciężkie, egzotyczne pismo, lekki wiatr nasączony morską wodą, odrobinę oceanicznej soli i soku świeżo wyciśniętego z dojrzałych, rosnących na skraju wydm pomarańczy.

O odświeżaczu powietrza w sprayu...

Pozwala na szybkie, bardzo skuteczne wyeliminowanie brzydkich zapachów i nasycenie pomieszczenia przyjemnym dla zmysłów aromatem inspirowanym naturalnymi nutami. Odświeżacz powietrza w sprayu jest niezwykle skuteczny, prosty w użyciu i dyskretny. Aplikator wypełniono stężoną esencją – inspirowaną rzeczywistymi nutami kwiatów czy owoców, zbudowaną w oparciu o najlepsze jakościowo, całkowicie bezpieczną dla zdrowia składniki. Odświeżacz powietrza w sprayu doskonale współgra z innymi propozycjami marki Yankee Candle, a mocna, zamknięta w eleganckim opakowaniu esencja wystarcza na około 300 pryśnięć.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność43 g
Wydajność zapachuokoło 300 psiknięć
TypOdświeżacz powietrza w sprayu

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »