Ukojenie (Spray) Expand

Ukojenie (Spray)

Yankee Candle Yankee Candle

YRSDA

Nowy

Odświeżacz powietrza w sprayu z serii Housewarmer łączący w sobie zapach zielonych drzew, drobnych kwiatów, mchu oraz traw i ziół.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Skoncentrowany spokój dostępny od zaraz? Z Yankee Candle to możliwe! Drift Away to ceniona kompozycja, wyraźnie zainspirowana podróżą przez wielkie, krystalicznie czyste jezioro. Na samym jego środku znajduje się ostoja relaksu – snującego się leniwie w rytm łagodnych fal i pachnącego wszechwładną zielenią. Tak prezentuje się ukojenie – cudowny aromat, na który składają się lekkie powiewy wilgotnego wiatru, nuty zatopionej w jeziorze trawy i esencja okalającego taflę, bujnego i mocno zielonego lasu. Jak osiągnąć taką nirwanę? Wystarczy wypuścić odrobinę aromatycznej mgiełki, schowanej w głębi eleganckiego sprayu.

O odświeżaczu powietrza w sprayu...

Pozwala na szybkie, bardzo skuteczne wyeliminowanie brzydkich zapachów i nasycenie pomieszczenia przyjemnym dla zmysłów aromatem inspirowanym naturalnymi nutami. Odświeżacz powietrza w sprayu jest niezwykle skuteczny, prosty w użyciu i dyskretny. Aplikator wypełniono stężoną esencją – inspirowaną rzeczywistymi nutami kwiatów czy owoców, zbudowaną w oparciu o najlepsze jakościowo, całkowicie bezpieczną dla zdrowia składniki. Odświeżacz powietrza w sprayu doskonale współgra z innymi propozycjami marki Yankee Candle, a mocna, zamknięta w eleganckim opakowaniu esencja wystarcza na około 300 pryśnięć.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność43 g
Wydajność zapachuokoło 300 psiknięć
TypOdświeżacz powietrza w sprayu

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »