Coconut Bay (Spray) Expand

Coconut Bay (Spray)

Yankee Candle Yankee Candle

YRSCB

Nowy

Odświeżacz powietrza w sprayu z serii Housewarmer łączy w sobie świeżego kokosa, palmowych liści oraz oceanicznej bryzy.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Aromaterapia w najbardziej praktycznym wydaniu i najmocniej skondensowana siła zapachu, który – jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – w jednej chwili wypełnia wnętrze świeżymi nutami. Coconut Bay to kompozycja dobrze znana miłośnikom produktów Yankee Candle, dostępna w formie świec, wosków i zawieszek. Jej bazę stanowi świeży, egzotyczny kokos, którego słodkawą woń urozmaicono tonami nawiązującymi do aromatu palmowych liści i oceanicznej bryzy. Zamknięty w sprayu zapach to ukłon w stronę wielbicieli Coconut Bay i miłośników szybkiego odświeżania. Już dwie aplikacje wystarczą, aby nieprzyjemne nuty zostały na kilka godzin zniwelowane, a domowe wnętrze wypełniło się świeżością nawiązującą do wakacji spędzanych pod kokosową palmą.

O odświeżaczu powietrza w sprayu...

Pozwala na szybkie, bardzo skuteczne wyeliminowanie brzydkich zapachów i nasycenie pomieszczenia przyjemnym dla zmysłów aromatem inspirowanym naturalnymi nutami. Odświeżacz powietrza w sprayu jest niezwykle skuteczny, prosty w użyciu i dyskretny. Aplikator wypełniono stężoną esencją – inspirowaną rzeczywistymi nutami kwiatów czy owoców, zbudowaną w oparciu o najlepsze jakościowo, całkowicie bezpieczną dla zdrowia składniki. Odświeżacz powietrza w sprayu doskonale współgra z innymi propozycjami marki Yankee Candle, a mocna, zamknięta w eleganckim opakowaniu esencja wystarcza na około 300 pryśnięć.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność43 g
Wydajność zapachuokoło 300 psiknięć
TypOdświeżacz powietrza w sprayu

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »