Fluffy Towels (Spray) Expand

Fluffy Towels (Spray)

Yankee Candle Yankee Candle

YRSFT

Nowy

Odświeżacz powietrza w sprayu z serii Housewarmer o zapachu świeżego, puszystego ręcznika.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Puszyste, białe, wykonane z czystej bawełny i właśnie wysuszone na letnim wietrze ręczniki kojarzą się z dziecięcą niewinnością i błogą, letnią świeżością. Nic więc dziwnego, że zainspirowana ich zapachem kompozycja Yankee Candle szybko uzyskała miano propozycji kultowej, niepowtarzalnej, niezastąpionej. Odpowiedzią na ogromne zainteresowanie świecami i woskami z serii Fluffy Towels jest praktyczny odświeżacz nawiązujący do tego wyjątkowego, energetycznego zapachu. Zamknięty w eleganckim opakowaniu spray pozwala na 300 użyć, z czego już dwie aplikacje sprawiają, że domowe wnętrza wypełniają się letnią świeżością. Wyjątkowy atomizer niweluje nieprzyjemne zapachy i zastępuje je intensywnym aromatem budzącym jedynie pozytywne, dziecięce wspomnienia.

O odświeżaczu powietrza w sprayu...

Pozwala na szybkie, bardzo skuteczne wyeliminowanie brzydkich zapachów i nasycenie pomieszczenia przyjemnym dla zmysłów aromatem inspirowanym naturalnymi nutami. Odświeżacz powietrza w sprayu jest niezwykle skuteczny, prosty w użyciu i dyskretny. Aplikator wypełniono stężoną esencją – inspirowaną rzeczywistymi nutami kwiatów czy owoców, zbudowaną w oparciu o najlepsze jakościowo, całkowicie bezpieczną dla zdrowia składniki. Odświeżacz powietrza w sprayu doskonale współgra z innymi propozycjami marki Yankee Candle, a mocna, zamknięta w eleganckim opakowaniu esencja wystarcza na około 300 pryśnięć.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność43 g
Wydajność zapachuokoło 300 psiknięć
TypOdświeżacz powietrza w sprayu

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »