Nowy Incense & Blond Woods (Pałeczki zapachowe Millefiori Milano) Expand

Incense & Blond Woods (Pałeczki zapachowe Millefiori Milano)

Millefiori Milano

7DDIW

Nowy

Dyfuzor z serii Millefiori Natural. Wydajność do 4 miesięcy. Tajemniczy zapach, w którym korzenne Nuty górne odsłaniają szlachetne serce - drogocenne kadzidło, zmiękczone przez Nuty dolne drewna.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie - wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego!

118,00 zł

brutto

O pałeczkach zapachowych...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
SeriaNatural
Pojemność250 ml
Wydajność zapachudo 4 miesięcy
TypDyfuzor

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »