Promocja Paleta cieni Beach & Surf (Makeup Revolution) Expand

Paleta cieni Beach & Surf (Makeup Revolution)

Makeup Revolution Makeup Revolution

MURBEASUP

Nowy

Paleta 12 mocno napigmentowanych cieni w "żywych" barwach. Cienie zostały zamknięte w eleganckiej kasetce z lusterkiem w środku oraz pędzelkiem i aplikatorem do nakładania cieni.

Więcej szczegółów

Paleta cieni Beach & Surf marki Makeup Revoltuion to wyjątkowy zestaw ciekawych cieni do powiek w wakacyjnych odsłonach kolorystycznych. Paleta zawiera aż 12 odcieni, począwszy od beży, poprzez ciekawe róże i brązy, aż do optymistycznych błękitów i zieleni. Kolory zostały tak dobrane, aby każda kobieta mogła stworzyć nawet kilkanaście różnych i ciekawych letnich stylizacji oka. Kolory są żywe i trwałe. Nadają się do nakładania palcem, aplikatorem lub pędzelkiem. W palecie znajduje się 1 odcień matowy, 3 satynowe, 4 perłowe i 4 metaliczne. Każdy cień jest dobrze nasycony barwnikiem, w związku z czym rozprowadza się równomiernie po powiecie i nie tworzy nieestetycznych prześwitów. Samo pudełko jest bardzo lekkie i wykonane z wytrzymałego plastiku. Zostało wyposażone zarówno w aplikator, jak i w pędzelek.

Cienie niepylące, nierolujące się.

Obejrzyj wideo

Waga netto8,4 g
Wymiary zamkniętej palety12,5 cm x 7 cm x 0,7 cm
Termin przydatności od otwarcia12 miesięcy

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »