Promocja Paleta cieni Black Velvet (Makeup Revolution) Expand

Paleta cieni Black Velvet (Makeup Revolution)

Makeup Revolution Makeup Revolution

IHHEARBV

Nowy

Paleta 16 mocno napigmentowanych cieni w kolorach brązu, popielu oraz beżu. Cienie zostały zamknięte w eleganckiej kasetce z dużym lusterkiem w środku oraz dwustronnym aplikatorem do nakładania cieni.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Opis produktu

Paleta cieni Black Velvet marki Makeup Revolution to profesjonalna paleta dla odważnych i nowoczesnych kobiet. Zawiera 16 cieni do oczu o ciekawej, nowoczesnej kolorystyce. Większość z nich jest utrzymana w tonacji brązu, czerni i beżu. Paleta zawiera odważne i energetyczne kolory, czyli 13 matowych propozycji i 3 błyszczące. Znajdziemy w niej 3 jasne beże, jasny, pudrowy i bardzo romantyczny róż, głęboką czerń w macie, wyjątkową szarość, dwa ciekawe i mocno błyszczące złota oraz kilka matowych odcieni brązu.

Paleta została wyposażona w aplikator. Posiada wyjątkowe, ekskluzywne opakowanie, czyli plastikowe pudełko z przykrywką pokrytą futerkiem. Została ozdobiona dużym, błyszczącym sercem w kolorze wyjątkowej czerni.

Waga netto22 g
Wymiary zamkniętej palety17,9 cm x 8,4 cm x 1,3 cm
Przekątna cienia3 cm (małego) i 5,6 cm (dużego)
Termin przydatności od otwarcia12 miesięcy

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »