Promocja Paleta cieni 32 Flawless Matte (Makeup Revolution) Expand

Paleta cieni 32 Flawless Matte (Makeup Revolution)

Makeup Revolution Makeup Revolution

MUR32SFM

Nowy

Paleta 32 mocno napigmentowanych cieni w tonacji nude. Cienie zostały zamknięte w eleganckiej kasetce z dużym lusterkiem w środku.

Więcej szczegółów

MUR Paleta cieni 32 Flawless Matte to duży zestaw matowych cieni do powiek o doskonałym kryciu. Zawiera 32 propozycje kolorystyczne o miękkiej konsystencji, które wyjątkowo łatwo nabiera się na pędzel, a podczas nakładania na powiekę nie obsypują się. Dobrze łączą się ze sobą i umożliwiają wykonanie ładnych i naturalnych przejść między odcieniami.

Kolory w palecie

Ułożenie kolorów w palecie nie jest przypadkowe. W lewym górnym rogu palety występują 3 jasne i kremowe cienie, które doskonale sprawdzą się w roli rozświetlacza. Następnie znajdują się zasadnicze kolory w odcieniach różu, ciepłych i chłodnych brązów. Na samym końcu palety, w prawym dolnym rogu znajdują się ciekawe odcienie czerni i czerwonego brązu. Kolor Wood doskonale sprawdza się jako cień do brwi.

Obejrzyj wideo

Waga netto16 g
Wymiary zamkniętej palety17,5 cm x 10 cm x 1,1 cm
Przekątna cienia1,9 cm
Termin przydatności od otwarcia12 miesięcy

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »