Promocja Kapcie Frank z filmu Donie Darko Expand

Kapcie Franka z filmu Donie Darko

Firebox

18468

Nowy

Donnie Darko to nastolatek, ale jakże inny. Przede wszystkim dorośli uważają go za kogoś, kto ma zaburzenia osobowości. W pewnym momencie swojego życia na jego drodze pojawia się Frank. Jest to tajemnicza postać w kostiumie królika, która zaczyna manipulować życiem chłopca... Donnie Darko i Frank to postacie fikcyjne z filmu pod tytułem "Donnie Darko". 

Masz ochotę wcielić się w rolę Franka? Być może domowe kapcie z głową czarnego królika rodem z niepokojącego filmu odmienią Twoje życie, a zacisze domu zamieni się w ciekawy i głośny świat filmu? A może dzięki nim odkryjesz tajemnicę Donnie Darko? Doskonały prezent dla chłopaka. Doskonały podarunek dla mężczyzny. 

Papcie zostały wykonane z miękkiego, ciepłego i wysokiej jakości pluszu. Mają uniwersalny rozmiar. Będą więc pasowały na niemal wszystkie męskie stopy. Opis produktu nie oddaje jego uroku i wygody, bo słowa są zbyt ubogie, by mogły wymienić wszystkie zalety tych niemal idealnych domowych kapci. Wciel się w postać Franka we własnym domu i poznaj jego prawdziwe zamiary.

Pomogą Ci w tym:

  1. Ciepłe i wygodne kapcie z głową królika Franka
  2. Oczy na celowniku w kapciach? Uwaga! To moje palce!
  3. Zalety wysokiej jakości materiału, z jakiego uszyte zostały królicze bambosze.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »