Promocja Zwierzęca maska Expand

Zwierzęca maska

Firebox

Nowy

  • Kogut
  • Koń

Bycie człowiekiem to czasem nudna i uciążliwa sprawa. A takie zwierzęta to mają życie! Nic tylko jeść i odpoczywać na łonie natury. Dzięki nam masz możliwość chociaż na chwilę wcielić się w konia lub koguta i zasmakować ich beztroskiego życia.

Nasze maski zostały wykonane z miękkiej, przyjemnej w dotyku gumy. Produkowane w uniwersalnym rozmiarze, który pasuje na wszystkich. No, chyba, że masz niesamowicie, ponadprzeciętną wielką głowę to wtedy może niekoniecznie pasować. Guma z której wyprodukowano maski nie podrażnia skóry, więc można ją nosić na dłużej.

Maski nie tylko pogadają wtopić się w zwierzęcy tłum, ale również idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju imprezach (no dobra, może na stypie niekoniecznie). Dzięki takiej masce jesteś w stanie zaskoczyć wszystkich uczestników zabawy i pokazać swoje prawdziwe zwierzęce ja!

Chcesz zaskoczyć swoją żonę? Kup maskę koguta i obudź ją o świcie stylowym i głośnym "Kukuryku"! Gwarantujemy, że z zachwytu rzuci się na ciebie z nieukrywanymi emocjami.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »