Promocja Dezynfektor UV szczoteczki Expand

Dezynfektor UV szczoteczki

Firebox

Nowy

  • Ninja
  • Pingwin

Jeden z bardziej przydatnych i pomysłowych gadżetów w twoim domu. Ten niepozorny, niewielkich rozmiarów pingwinek lub groźnie wyglądający ninja to tak na prawdę odkażacz do twojej szczoteczki do zębów! Chyba jesteś świadomy, że szczoteczka do zębów jest wspaniałym miejscem dla wszelkich bakterii, wirusów i grzybów, które potem wsadzasz sobie do buzi w celu "umycia" zębów. Jeżeli zależy ci na przechowywaniu swojej szczoteczki w sterylnych warunkach to polecam to cudeńko! Wystarczy, że po skończeniu szczotkowania wsadzisz szczoteczkę do specjalnego otworu w gadżecie i włączysz. Zapi automatycznie się wyłączy, kiedy jego praca zostanie skończona. Jego dodatkowym atutem jest niecodzienny wygląd, który nada charakteru w każdej, nawet babcinej łazience.

Dzięki emisji promieni ultrafioletowych urządzenie wybija wszystkie bakterie, które osadziły się na szczoteczce. Już nigdy nie wsadzisz napakowanej wszelkiego rodzaju bakteriami, wirusami czy innymi grzybami szczoteczki do buzi!

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »