Promocja Powerbank Karton Mleka Expand

Powerbank Karton Mleka

Firebox

Nowy

  • Biały
  • Żółty
  • Różowy

Chcesz dalej działać na swoim urządzeniu, ale tak jakby energii brak, i kontaktu z prądem również nie widać?

Jak wiadomo mleko jest fundamentem życia, który sprawia, że nasze kości i zęby są twarde, wytrzymałe i służą nam na długo. Brak mleka w życiu oznacza brak dobrego fundamentu, brak energii i ekspresji i mięciutkie jak gąbeczka kości... Dlatego mamy dla ciebie specjalne energetyczne mleko w trzech smakach: bananowym, naturalnym i truskawkowym.

Każdy z kartoników posiada potężną 2600 mAh baterię, która szybko naładuje twój telefon w momencie kryzysu energetycznego. Wystarczy, że podłączysz swój telefon do kartonika. Ale pamiętaj również o tym, żeby po wyczerpaniu swojej mlecznej baterii znów ją naładować w dogodnym dla siebie miejscu. Diody na power banku poinformują cię kiedy załaduje się cała bateria.

Wymiary tego niezwykłego i mlecznego banku energii również są kuszące, 11 cm długości, na podstawie kwadratu 2,5 cm x 2,5cm. Dzięki tym rozmiarom możesz zabierać swój zapas energii gdzie tylko zechcesz!

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »