Promocja Antystresowa Kiełbaska Expand

Antystresowa Kiełbaska

Firebox

Nowy

  • Frankfurterka
  • Saveloy
  • Biała kiełbaska

Stres w pracy, w domu, a może na uczelni? Twoja żona lub mąż ma ciągle o coś pretensje, a szef w pracy żyć nie daje? Czasem życie daje ostro popalić i trzeba tą negatywną energię z siebie wyrzucić. Z pomocą przychodzą nasze antystresowe kiełbaski, dostępne w trzech wersjach: Frankfurter, Saveloy, Weisswurst. Weź taką do ręki i energicznie zgnieć ją, szarp i rozciągaj! Gwarantowana ulga w stresowych momentach. Wyżyj się na nich! Dzięki temu, że zostały wykonane z bardzo wytrzymałej gumy, nie zawiodą cię w żadnym momencie. Są wytrzymałe, o chropowatej fakturze i bardzo realistycznym wyglądzie prawdziwej kiełbaski.

Nie ukrywamy, że ich nieco falliczny kształt może nasuwać pewne niepotrzebne skojarzenia, jednak nie próbujcie z nich robić żartów typu "wystający penis z rozporka", jest to przecież poważny sprzęt medyczny leczący skrajne pobudzenia stresowe i nerwowe! Ratujący ludzi przed szczękościskiem i chęcią mordu.

Nasze kiełbaski są długie na 26,5 cm, a ich szerokość to 4 cm.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »