Promocja Antystresowy Muchomor Expand

Antystresowy Muchomor

Firebox

16056

Nowy

Jesteś zestresowany? Masz po dziurki w nosie sytuacji w których stres bierz górę? Mamy na to rewelacyjne rozwiązanie! Nasz muchomor w mgnieniu oka pomoże ci szybko wrócić na swoje tory. Nie jest to jednak grzybek trujący, ale gumowy.

Nasz rewelacyjny muchomorek dzięki swojej wytrzymałej gumowej konstrukcji pomoże poprzez małe akty agresji wyrzucić z siebie negatywne emocje. Skręć go, zgnieć go, rozciągnij go i walnij nim o blat (albo wkurzający stresogenny obiekt). Gwarantujemy, że chwila męczenia muchomora zbawiennie wpłynie na twój nastrój i ukoi zszargane nerwy.

Stresująca praca? Zabierz muchomorka ze sobą, będziesz miał go zawsze pod ręką, kiedy męczący szef cię wkurzy, albo nieudolny kolega czy tam koleżanka z biurka obok zirytuje. Grzybek jest bardzo poręczny, ponieważ ma zaledwie 14 cm długości, więc zmieścisz go w torebce i nawet torbie z laptopem. Pamiętaj, że nie musisz się martwić warunkami jego transportu, ponieważ jest on wykonany z bardzo wytrzymałej gumy.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »