Promocja Lampka Balonowy Piesek Expand

Lampka Balonowy Piesek

Firebox

17862

Nowy

Pamiętasz, kiedy w dzieciństwie na festynie pan w dziwnym kapeluszu zrobił dla ciebie balonikowe stworzonko z podłużnego balonu? I czy pamiętasz ten smutek, kiedy balon pękał albo inne dzieciaki zabrały ci go? My postaraliśmy się żeby te wspomnienia wróciły w nieco zmodyfikowanej ale sentymentalnej formie.

Przedstawiamy rewelacyjną lampkę w kształcie balonowego pieska!

Lampka została wykonana z niesamowicie miękkiej i elastycznej gumy silikonowej, przez co w dotyku przypomina balon,emituje uspokajające czerwone światło. Żeby włączyć psiaka wystarczy, że uściśniesz jego mięciutką łapkę, zasilany jest bateriami, więc możesz go zabrać gdzie tylko zechcesz. Kolejną zaletą psiaka jest to, że ma on wbudowany 30 minutowy stoper, dzięki temu możesz spokojnie przy nim zasnąć nie obawiając się przy tym rozładowania baterii. Świetny gadżet na prezent dla kogoś, kto tęskni za błogimi słodkim okresem beztroskiego dzieciństwa

Wprowadź do swojego życia nieco zapomnianego już dawno dzieciństwa.

Nocne eskapady do toalety nie jeden raz i nie dla jednej osoby zakończyły się nabiciem przykrego guza na głowie. Co zrobić, by zapobiec takim przykrym przypadkom? To jest bardzo proste!

Wystarczy kupić nostalgiczną lampkę, która swoim delikatnym światłem wskaże miejsce i drogę do toalety. Ta lampka jest w kształcie balonowego pasa - zabawek dzieci z lat 70-tych ubiegłego stulecia. Doskonała lampa ledowa, wykonana z trwałego i bezpiecznego silikonu zawsze wskaże Ci właściwą drogę. Może też być używana w samochodzie i w pokoju dziecięcym, gdy maluch boi się zasypiać w ciemności. Produkt jest doskonałej jakości, trwały i bardzo bezpieczny. Równie dobrze możesz ją wstawić do toalety i nie musisz już zapalać światła i budzić domowników.

Cechy produktu:

1. Nostalgiczna lampka w kształcie balonowego psa.

2. Działa na baterie 2 X AA. Doskonała, by oświetlić drogę w domu.

3. Idealna jako nocne oświetlenie w toalecie czy łazience.

4. Wróć myślami do swojego dzieciństwa i poczuj klimat tamtych lat.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »