Promocja Samonawadniająca Roślinka Chuppon Expand

Samonawadniająca Roślinka Chuppon

Firebox

Nowy

  • Panda (bazylia)
  • Kotek (mięta)
  • Świnka (koniczyna)
  • Królik (dzika truskawka)

Nietuzinkowy sposób hodowli roślinek! Super słodkie mini doniczki, które potrafią same sobie dawkować odpowiednią dla roślinki ilość wody, wystarczy, że umieścisz ją na szklance lub innym pojemniku z wodą tak, aby słomka była zanurzona w wodzie. Ceramiczne figurki są w kształcie ślicznych zwierzaczków, które piją ze słomek. W plecaczkach - doniczkach zasadzone są już różne rośliny i zioła, więc wystarczy, że umieścisz słodziaka na krawędzi szklanki i pozwolisz mu swobodnie czerpać wodę.

Świetny gadżet, który cieszy oko, wspaniale urozmaica twoje pomieszczenie i wzbudza niemałe zainteresowanie. Dostępny w czterech cudnych wersjach:

- Panda (bazylia)
- Kotek (mięta)
- Świnka (koniczyna)
- Królik (dzika truskawka)

Te słodziaki czekają tylko żeby zagościć na twoim parapecie, nie ważne czy w domu, w biurze czy ogródku.

Podaruj swojej dziewczynie, mamie, siostrze czy innej kobiecie w twoim życiu kolekcję czterech ślicznych, niecodziennych ceramicznych plantacji. Na pewno będzie to trafiony i długo rozpamiętywany prezent.

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Acne skin
(5/5)

pierwsza mięta już wzeszła, została zaparzona jako herbata, wypita a reszta roślinki niestety padła nie wiedzieć czemu. Cieszę się więc, że mam jeszcze nieco nasionek do drugiego wysiewu. Kotka umieszczamy w szklance lub innym naczynku o grubych brzegach i dość ciężkiej wadze, aby naczynie nie przewróciło się. Słomka musi znajdować się wewnątrz i nalewamy wodę do około połowy słomki. Wodę musimy oczywiście uzupełniać, ponieważ roślinka sama pobiera tyle pożywienia ile potrzebuje. W późniejszym czasie ozdobiłam także swoją śliczną latorośl plastikowymi diamencikami i pływającą świeczką w kształcie kwiatka, które włożyłam do środka szklanki. Po drugich zbiorach oczywiście wykorzystam kotka ponownie sadząc do niego inne roślinki, np. poziomkę lub drobne kwiaty polne.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »