Promocja Lamka Nocna Star Wars Expand

Lamka Nocna Star Wars

Firebox

Nowy

  • Darth Vader
  • StormTropper

Pewnie każdy z nas był kiedyś kuszony przez ciemną stronę mocy. Pewnie każdy z nas musiał przejść nie raz przez ciemną stronę mocy i uderzyć się małym palcem o szafkę albo boleśnie wpaść na zamknięte drzwi. Dlatego my przygotowaliśmy specjalnie coś, co rozświetli mrok i pozwoli bezpiecznie przedostać się do łazienki w środku nocy. Mowa tutaj o rewelacyjnych lampkach nocnych!

Co w nich rewelacyjnego? Ano to, że są świetnymi odwzorowaniami głowy Darth Vadera i jednego z jego Storm Trooperów, a dodatkowo zasilane są bateriami, więc możesz bezproblemowo zabrać je ze sobą przez ciemną stronę mocy, znaczy mieszkania nocą. No i kłopot z plączącymi kabelkami odpada.

Lampki świecą mocnym blaskiem, więc skutecznie oświetlają wybrany kawałek pokoju. Wymiary lampek to: 16cm x 13,5cm x 15,5cm.

Świetnie nadają się na prezent dla fana Gwiezdnych Wojen oraz po to by kogoś zachęcić do zapoznania się z nimi. Nie przechodź na ciemną stronę mocy, wybierz nasze lampki nocne i zapewnij sobie ochronę przed nocnymi strachami!

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »