Promocja Piasek Kinetyczny Expand

Piasek Kinetyczny

Firebox

Nowy

  • Black Onyx - 454g
  • Metallic Silver - 454g
  • Ruby Red - 454g
  • Shimmering Emerald - 454g
  • Shimmering Sapphire - 454g

Już nigdy nie będzie ci się nudzić! Kinetyczny piasek to atrakcja przeznaczona nie tylko dla tych najmłodszych, ale również dla ludzi w każdym wieku, kobiet i mężczyzn. Stwórz własną magiczną plażę gdziekolwiek się znajdujesz! Dzięki niesamowitym właściwościom piasek kinetyczny nigdy nie wysycha i nie traci na swoich właściwościach, wystarczy, że po zakończeniu zabawy schowasz go do pudełka.

Piasek jest wspaniały, by nieco ukoić swoje zszargane nerwy i szybko powrócić spokój ducha. Dzięki zabawie naszym piaskiem poczujesz się znowu jak byłbyś dzieciakiem spędzającym beztroski czas na plaży.

Kinetyczny piasek dostępny w 5 wersjach: Black Onyx - 454g, Metallic Silver - 454g, Ruby Red - 454g, Shimmering Emerald - 454g, Shimmering Sapphire - 454g. Jeżeli masz dzieci to zamów im go i wspólnie spędzajcie czas lepiąc zamki na waszej prywatnej domowej plaży.

Jednak uważaj, bo zabawa z naszym piaskiem jest bardzo wciągająca i wręcz silnie uzależniająca. Uważaj więc by nie wciągnęły cię zbyt mocno kinetyczne piaski.

Obejrzyj wideo

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »