Promocja Klaskarka Pachi Pachi Clappy Expand

Klaskarka Pachi Pachi Clappy

Firebox

Nowy

  • Czarna
  • Czerwona

Niesamowicie, absurdalnie wciągający gadżet służący do klaskania. Od pojedynczego klasku do aplauzu. Klaskanie to w naszej kulturze ważny element pokazujący uznanie dla drugiego człowieka. Jeżeli zdarza ci się, że jedną rękę masz zajętą, a musisz klaskać to zamów nasz rewelacyjny Pachi-Pachi-Clappy to rewelacja prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni gdzie robi prawdziwą furorę! Wystarczy, że wygodnie złapiesz Pachi i naciśniesz specjalny spust. Jedne naciśnięcie spustu to jedna klapnięcie łapek i jedno otworzenie ust.

Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym i czerwonym. Dzięki specjalnie skonstruowanym łapkom Pachi wydaje odgłos prawdziwego klaskania, a jego urocza buźka porusza się za każdym klaśnięciem co nadaje mu na prawdę uroczy wygląd.

To jednak nie wszystko co Pachi może ci zagwarantować! Możesz również ściągnąć na swój telefon specjalną aplikację, która pozwoli na wirtualne łapanie much za pomocą tego gadżetu. Jednak uważaj, bo zabawa może okazać się bardzo wciągająca i uzależniająca!

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »