Promocja Wrzeszcząco-latająca Małpka Expand

Wrzeszcząco-latająca Małpka

Firebox

4939

Nowy

Jest to jeden z tych gadżetów, który wprawia ludzi w osłupienie i często w zachwyt. Latająca małpka jest zabawką przeznaczoną dla wszystkich tych, którzy uwielbiają się po prostu bawić i zwracać tym na siebie uwagę!

Więcej szczegółów

Nasza latająca zabawka działa na bardzo prostej, ale genialnej zasadzie. Wystarczy, że wsuniesz dwa palce w przednie łapki małpki (są tam specjalne otwory), naciągniesz jej elastyczne niczym bungee ramiona i puścisz przed siebie. Małpka lecąc przez minimum 10 metrów wyda z siebie głośny małpi wrzask! Gwarantowane, że każdy w promieniu dwudziestu metrów zwróci na nią uwagę.

Pamiętaj jednak, że najlepiej ją puszczać na otwartej przestrzeni, bo w pomieszczeniu zamkniętym może troszkę wyrządzić szkód. Efektowna i krzykliwa małpka to świetny gadżet jeżeli chcesz zwrócić na siebie uwagę. Zabawka jeszcze mało popularna w naszym kraju, więc może w publicznym miejscu wywołać szczere i ogromne zainteresowanie!

Uważaj! Zabawa z małpką jest silnie wciągająca, a jej donośny wrzask może uzależniać.

Obejrzyj wideo

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »