Promocja Kubek Kula Dyskotekowa Expand

Kubek Kula Dyskotekowa

Firebox

18762

Nowy

Uwielbiasz disco zabawy? Mamy dla ciebie wspaniały unikat, który zachwyci każdego disco maniaka! Oto przedstawiamy kubek, który wygląda jak kula na disco. Już nigdy poranki z kawą nie będą takie nudne!

Niezwykły kubek wprowadzi ciebie i twoich znajomych we wspaniałe klimaty muzyczne lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych i nawet dziewięćdziesiątych. Szalone boogie, dzwony i twój niesamowity kubek odbijający kolory we wszystkich stronach. Aby spotęgować efekt disco do kubka nie wlewaj kawy czy tam innej herbaty, zrób sobie i znajomym ulubiony koktajl alkoholowy i bawcie się do rana w swoim ulubionym klimacie.

Kubeczek wcale nie taki mały, bo jest w stanie pomieścić 340ml wspaniałego disco napoju, a w przekroju ma 11.5 cm, więc całkiem sporo jak na zwykły kubek. Dodatkowym udogodnieniem jest słomka, która znacząco ułatwia sączenie napoju. Dzięki szczelnemu przykryciu unikniesz przypadkowego rozlania napoju na współuczestnika zabawy, albo po prostu nie ubabrasz się kawą przed wyjściem do pracy.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »