Promocja Szklanki Babushkups Expand

Szklanki Babushkups

Fred

FR1803

Nowy

Zestaw trzech kubków w formie matrioszki.

Więcej szczegółów

Matrioszka to popularna rosyjska zabawka. Składa się z drewnianych, wydrążonych w środku ręcznie malowanych lalek. Lalki są włożone jedna w drugą. Przedstawione na nich postacie to dziewczyny ubrane w ludowy strój. Matrioszki swoim kształtem przywodzą na myśl kręgle.

Czy ktoś nie zna i nie lubi Matrioszek? Drewniane lalki służą do zabawy, ale napić się z nich jest trudno. Wobec tego doskonałym pomysłem będzie kupno szklanek - Matrioszek. Kolorowe szklanki z motywem ubranej na ludowo dziewczyny są zabawne, ale i bardzo praktyczne. Przede wszystkim szklanki nie zajmują dużo miejsca - możesz je tak, jak oryginalne Matrioszki, złożyć je jedna w drugą. Ciekawy pomysł?

Poza tym są wykonane z bardzo odpornego materiału - szkła borokrzemowego. Jest to szkło produkowane zaledwie w kilku miejscach w Europie i odpowiada standardom naczyń żaroodpornych.

Podaj matrioszki na stół, a zobaczysz ile radości wywołają. Baw się nimi, wyjmując szklanki jedna z drugiej i odkrywaj nieziemskie barwy.

Dlaczego warto kupić Babushkups?

1. Produkt odporny na działanie chemii i wysokich temperatur.

2. Popularny motyw Matrioszki.

3. Gwarantuje dobrą zabawę.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »