Promocja Aerator do wina Bendy Expand

Aerator do wina Bendy

Fred

FR2190

Nowy

Aerator do wina z lejkiem.

Więcej szczegółów

Napowietrzacz do wina Fred's Bendy jest doskonałym połączeniem niezwykłego designu i praktyczności. Perfekcyjnie wykonany z wysokiej jakości silikonu i plastiku, idealnie dostosowuje się swoim kształtem do każdej butelki, w której znajduje się królewski napój nie tylko arystokracji. Napowietrzacz swoim kształtem przypomina zabawną, jakby wydłużoną truskawkę zakończoną rurką.

Ale to nie jest ani zabawka, ani słodka truskawka. To niewielkie urządzenie pozwala wydobyć idealny aromat wina, ponieważ każdy ze znawców tego szlachetnego napoju wie, że wino musi nabrać powietrza, by można było z niego wydobyć pełną gamę aromatu i smaku. Dlatego napowietrzenie wina przed jego degustacją jest tak bardzo ważne.

Wystarczy, że w zamian korka włożysz do butelki napowietrzacz i przez niego przelejesz do kieliszka odpowiednią ilość trunku, a nie będziesz musiał mieszać wina w kieliszku. Czy to nie cudowne?

Dlaczego warto kupić Bendy?

1. Łatwo się myje.

2. Idealnie wydobywa aromat wina.

3. Wygląda jak truskawka z rurką.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »