Promocja Stojak na telefon Banan Expand

Stojak na telefon Banan

Fred

FR2100

Nowy

Podstawka do telefonu w kształcie banana.

Więcej szczegółów

Masz smartfona? No to masz z nim nie lada problem! Jaki? Niekoniecznie techniczny, ale związany z miejscem, w którym go kładziesz. Smartfon jest urządzeniem, które kochasz nad życie i nie potrafisz się z nim rozstać? Chcesz go zawsze mieć pod ręką, w widocznym miejscu, w ładnej oprawie niczym na zdjęcia? Jeśli na te pytania odpowiesz twierdząco, to specjalna bananowa podstawka pod Twój ukochany telefon jest właśnie specjalnie dla Ciebie stworzona.

Podstawka w kształcie zdjętej, rozłożonej bananowej skórki specjalnie została zaprojektowana jako podstawka pod smartfona. Jest to bardzo praktyczny gadżet, wykonany z najwyższej jakości materiałów, które nie uszkodzą telefonu. Jest to bananowy drobiazg, który na pewno umili życie przede wszystkim Twojego smartfona. Bananowa podstawka wniesie nieco więcej blasku każdego dnia do naszego otoczenia. Doda też uśmiechu, ponieważ jest zabawna, kolorowa i przede wszystkim niezwykle oryginalna.

Dlaczego warto kupić Banana Stand?

1. Nie tylko małpy lubią banany.

2. Praktyczny gadżet do smartfona.

3. Bezpieczny dla smartfona.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »