Promocja Otwieracz do butelek Beer Monster Expand

Otwieracz do butelek Beer Monster

Fred

FR1981

Nowy

Otwieracz do butelek w kształcie potwora.

Więcej szczegółów

Otwieranie kapslowanych butelek nie zawsze ma szczęśliwe zakończenie. Często ta walka jest krwawa i bardzo bolesna dla Twoich palców, a także mało interesująca dla zachowania czystości w pomieszczeniach, zwłaszcza na podłodze i dywanie. By otwieranie kapsli nie było już uciążliwe, zapoznaj się i kup niezwykle zabawny, ale bardzo praktyczny otwieracz w kształcie jednookiego dinozaura.

Dlaczego warto kupić Beer Monster?

1. Jednooki dinozaur połyka kapsle.

2. Można go ustawić w kuchni jako ozdobę.

3. Wykonany jest z bezpiecznego polipropylenu.

Już nigdy nie schowasz otwieracza do kapsli do szafki lub szuflady. Dlaczego? Ponieważ każdy, kto do Ciebie przyjdzie, będzie Ci tego praktycznego gadżetu zazdrościł. Kolorowy, zabawny dinozaur na zawsze zagości w Twojej kuchni jako niezbędny pomocnik przy wszelkich imprezach. Jest wykonany z bezpiecznego dla zdrowia polipropylenu. Charakteryzuje się zdecydowaną odpornością na działanie szkodliwych substancji takich jak kwasy, mleko, oleje, tłuszcze - zwłaszcza w temperaturze pokojowej. Jest to więc dino-niezniszczalny!

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »