Promocja Foremka do lodu Bone Chillers Expand

Foremka do lodu Bone Chillers

Fred

FR1619

Nowy

Zaskocz swoich znajomych przyrządzając strasznie dobrego drinka. Wyobraź sobie Krwawą Merry z kostkami lodu w kształcie czaszek i kości. Foremkę można wykorzystać również np. do robienia fajnych galaretek.

Więcej szczegółów

Motyw czaszki i kości jest modny od kilku sezonów. Gości na wybiegach modowych, ale i nie tylko. Designerzy chętnie używają go w zdobnictwie naczyń porcelanowych, śmiesznych kubków, filiżanek czy talerzy. Vanitas vanitatum czyli motyw, który sprawi, że codzienność przestaje być nudna. Dlaczego więc nie wykorzystać go w zabawnych formach do lodu?

Zamień się w drapieżcę, kanibala i zasmakuj w lodowym ochłodzeniu w kształcie czaszki i skrzyżowanych kości. Zaszokujesz takim ochłodzeniem swoich gości, ale wykażesz także swoje oryginalne i wesołe podejście do modnych gadżetów.

Dlaczego warto kupić Bone Chillers?

1. Pojemnik z formami do kostek lodu, wykonany z przyjaznego dla zdrowia człowieka materiału.

2. Można go wykorzystywać wielokrotnie.

3. Zmrozisz smak i wyobraźnię swoich gości serwując im drinki z trupimi czaszkami.

4. Doskonały odstraszacz teściowej!

Formy do lodu nie tylko na Halloween, ponieważ przydadzą się na każde przyjęcie - te mniejsze i te większe. W opakowaniu zdatnym do recyklingu znajdziesz cztery formy kości i cztery formy czaszek.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »