Promocja Forma do lodu Mózg Expand

Forma do lodu Mózg

Fred

FR1772

Nowy

Pij alkohol zawsze z głową! A jeszcze lepiej z kostką w kształcie mózgu. Silikonowa foremka sprawi, że Twoje napoje oraz drinki będą dobrze schłodzone i jednocześnie cudownie się prezentowały na stole.

Więcej szczegółów

Ludzka wyobraźnia nie ma podobno granic, a jedynym ograniczeniem dla niej są tylko możliwości mózgu. No, właśnie - mózg, bo o nim tutaj mowa - do czego służy?

Bez odpowiednich funkcji mózgu nie bylibyśmy ludźmi. Myślimy, czujemy, doświadczamy różnych rzeczy, przeżyć. Jest po prostu genialnym instrumentem, który pozwala na odbieranie, przetwarzanie i generowanie wszelkich bodźców tak zewnętrznych i wewnętrznych. Jest centrum dowodzenia ludzkiego organizmu i steruje wszelkimi procesami, jakie w nim zachodzą. I co jest ciekawe - mózg nie boli.

A na pewno nie boli mózg, który użyjemy do schładzania drinków, soków i napojów. Czy to jest w ogóle możliwe? Owszem, jest! A wiesz dlaczego? Ponieważ kupisz ciekawą formę do lodów, wlejesz do niej wodę, zamrozisz i wyjmiesz kostki lodowe w kształcie mózgu. Foremki są wielokrotnego użycia, wykonane z przyjaznego i łatwego do mycia silikonu. Można myć w zmywarce.

Dlaczego warto kupić Brain Freeze?

1. Zamrożony mózg nie oznacza braku myślenia.

2. Formy do lodu wykonane z silikonu.

3. Typowy, praktyczny rozweselacz imprezowy.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »