Promocja Nóż do ciasta Samurai Expand

Nóż do ciasta Samurai

Fred

FR2175

Nowy

Nóż do ciasta w kształcie miecza samurajskiego.

Więcej szczegółów

Samuraj był japońskim wojownikiem. Daishō, czyli samurajskie miecze nie były tylko bronią. Mówiono o nich, że są odbiciem lub, że stanowią duszę samuraja. Dlatego japońscy wojownicy byli silnie związani ze swoimi mieczami. Miecze samurajskie były traktowane jak świętość... Samuraj podczas walki ciął swoim mieczem niepostrzeżenie, szybko i bardzo cicho, a także niezwykle precyzyjnie...

Taka finezja jest też niezbędna podczas krojenia ciasta na równe części, a zwłaszcza, gdy ciastem jest tort urodzinowy. Czy w kuchni, a nawet w cukierni przyda się samurajski miecz? Miecz byłby za duży, natomiast nóż samuraja to i owszem, przyda się w każdej kuchni. Specjalny nóż do ciasta wykonany ze zdrowego tworzywa polipropylenowego (ostrze) oraz z silikonu (rękojeść) jest trwały i niezwykle precyzyjny. Ukroisz nim z powodzeniem równo nawet najbardziej cienki kawałek ciasta i idealnie podzielisz tort urodzinowy. Każdy go spróbuje.

Dlaczego warto kupić Cake Samurai?

1. Miecz samuraja w miniaturze tnie doskonale.

2. Idealny nóż do ciasta, a w szczególności do torów.

3. Bezpieczne ostrze.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »