Promocja Smoczek dla dziecka Lubię To Expand

Smoczek dla dziecka Lubię To

Fred

FR2129

Nowy

Smoczek z grafiką Kciuka w góra / Kciuka w dół dla dziecka w wieku 0-6 miesiąca życia. Produkt nie zawiera polichlorku winylu (PVC) oraz bisfenolu (BPA). Smoczek jest całkowicie bezpieczny oraz spełnia normy bezpieczeństwa.

Więcej szczegółów

Podawać dziecku smoczek, czy też nie - oto jest pytanie, które zadaje sobie wiele mam! Zadanie naukowców i lekarzy jest podzielone, jedni twierdzą, że smoczki mają negatywny wpływ na zgryz dziecka, inni, że smoczki są potrzebne. Nie rozgryziemy tego problemu tutaj, bo u nas smoczki są idealne.

Smoczki z popularnym emotikonem - Lubię to! są prawdziwym hitem. Zostały tak zaprojektowane, by mamy mogły odpocząć, a maluchy, żeby były naprawdę spokojne. Smoczki mają anatomiczny kształt. Są wykonane z bezpiecznych dla dzieci materiałów i przede wszystkim rewelacyjnie wyglądają. Każda mama i każdy maluch będzie nimi zachwycony. Smoczki są przezroczyste, natomiast zakończenie mają niebanalne - właśnie z emotikonu Lubię to! Kciuk do góry - maluch zadowolony, kciuk w dół - uuu, coś jest nie tak, mamo chodź tu do mnie! Chcesz taki smoczek? W naszej ofercie właśnie mamy dla Ciebie ten produkt.

Dlaczego warto kupić Chill, Baby?

1. Smoczek - Lubię to!

2. Bezpieczny dla dziecka.

3. Anatomiczny kształt.

4. Spokojny sen dla mamy i maluszka.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »