Promocja Gryzak dla dziecka Bling Expand

Gryzak dla dziecka Bling

Fred

FR2132

Nowy

Gryzak dla dziecka w kształcie pierścionka. Wykonany z przyjaznych dla dziecka materiałów i spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Produkt nie zawiera polichlorku winylu (PVC) oraz bisfenolu (BPA).

Więcej szczegółów

Dziecko a smoczek, podawać czy nie? Oto jest odwieczne pytanie nie jednej mamy! Czy słusznie? mamy pytają, a pediatrzy odpowiadają i mają podzielone zdania na tę sprawę. Smoczek na pewno uspokaja dziecko, przeciwdziała nagłej śmierci we śnie, pomaga dzieciom, które mają większą niż zwyczajnie potrzebę ssania, łagodzi bóle kolkowe. Ale może negatywnie wpływać na zgryz.

Nasz smoczek natomiast jest zupełnie inny. Ma oryginalny kształt, który pozwala odpowiednio ułożyć ząbki dziecka. Poza tym jest czerwony i wygląda jak śliczny, słodki cukiereczek. Został wyprodukowany z nietoksycznych, przyjaznych dziecku materiałów. Jest odpowiednio wyprofilowany i nasze smoczki dzieci uwielbiają. Dlaczego?

To proste - są kolorowe, delikatne i doskonale układają się w buzi maluszka zapewniając spokojny sen małego człowieka, a jego mamie odpoczynek.

Dlaczego warto kupić gryzak Bling?

1. Idealny smoczek dla każdego małego dziecka.

2. Ma nietypowy kształt, ale jest jak najbardziej odpowiedni dla malucha.

3. Spokojne dziecko, to spokojna mama.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »