Promocja Foremka do kanapek Wąsy Expand

Foremka do kanapek Wąsy

Fred

FR1945

Nowy

Wycinaczka do kanapek. Pozwala na wycięcie z kanapki wąsów oraz sprawia, że posiłek jest bardziej atrakcyjny dla dziecka i nie tylko. Może również służyć do wycinania ciastek.

Więcej szczegółów

Czy znudziły Ci się tradycyjnie wyglądające ciasteczka? Pewnie tak - przecież jak długo jeszcze można konsumować kółka, kwadraty czy prostokąty. Chyba przyznasz rację, że ciastka w formie wąsów wyglądałyby (i smakowałyby) o wiele lepiej? A jeśli nie, to ten opis produktu udowodni Ci że tak jest!

Dlaczego wąsy?

Pewnie znasz grę Monopoly... Jej logo, to starszy nieco facet który posiada charakterystyczne wąsy. Czy chcesz mieć podobne? Oczywiście - nie zmuszamy Cię do ich zapuszczania. Niemniej, sam możesz nieco go przypominać, decydując się na naszą foremkę do ciasta w formie wąsów (wszelkie podobieństwo jest niezamierzone :D).

Oczywiście nasza foremka wcale nie musi się ograniczać do ciasta. Możesz nią ciąć wszystko - wafelki, chleb a nawet - używać jej jako foremki do piasku. Twoja sprawa co z nią robisz :). Jedno jest pewne - nie zawiedziesz się na niej. Jest ostra i trwała a przede wszystkim - estetycznie wygląda. Masz smutny i "ciężki" dzień? Nie martw się! Ta foremka na pewno poprawi Ci humor. A przy okazji, ciastka wykonane z jej pomocą również...

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »