Promocja Forma do jajka Czaszka Expand

Forma do jajka Czaszka

Fred

FR2239

Nowy

Foremka do jajek w kształcie czaszki. Ugotowane jajko należy umieścić w środku, po chwili można cieszyć się jajkiem w ciekawym kształcie. W zestawie dwie podstawki.

Więcej szczegółów

Co wspólnego ma ze sobą trupia czaszka i jajko na twardo? Pewnie niewiele. Nie oznacza to jednak, że owo jajko nie może mieć takiego kształtu zaraz po wyjęciu z oferowanej przez nas foremki.

Foremka na jajka w kształcie trupiej czaszki - idealny produkt na rodzinne przyjęcia.

Jajko kształtem przypominające trupią czaszkę wcale nie musi być rodem wprost z horroru. Owszem, wygląda dość "oryginalnie" ale nie łudźmy się - jest idealnym pomysłem na "jajcarską" imprezę ze znajomymi. Oczywiście wszystko zależy od naszych znajomych i czy przypadkiem nie uciekną oni z tak przygotowanego przyjęcia :)

Forma do jajek na twardo w postaci trupiej czaszki nie musi być wyłącznie dekoracją na Halloween. Wręcz przeciwnie - przydaje się idealnie, szczególnie w trakcie wizyt "lubianych" gości. Bynajmniej - nic tu nie sugerujemy :)

Charakterystyka i opis produktu:

- waga: 453 gramy

- materiał wykonania: plastik, neutralny w kontakcie z jedzeniem

- wymiary: wysokość 78 milimetrów, szerokość 68 milimetrów, grubość 50 milimetrów

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »