Promocja Forma do jajka Kurczak Expand

Forma do jajka Kurczak

Fred

FR2250

Nowy

Foremka do jajek w kształcie kurczaka. Ugotowane jajko należy umieścić w środku, po chwili można cieszyć się jajkiem w ciekawym kształcie. W zestawie dwie podstawki.

Więcej szczegółów

Jajko na twardo można zrobić stosunkowo łatwo. Wiadomo jednak, że efekt będzie dość nudny - ot zwykłe jajko. Może być jednak inaczej jeśli skorzystasz z prostej foremki na gotowane na twardo jajka. Żeby było ciekawiej - cała foremka jest w kształcie... kurczaczka.

Co było pierwsze - jajko czy forma na jajko?

Jeśli zastanawiasz się co było pierwsze - kurczak czy jajko, to produkt ten może skutecznie utrudnić odpowiedź na to pytanie. Fakt, jajko nie przestanie smakować jak jajko. Niemniej, dzięki tej prostej foremce będzie wyglądać tak, jakby przeniosło się w przyszłość o kilka miesięcy...

Jednego możesz być pewien. Tak jak pisaliśmy wcześniej, jajko po wyjęciu z foremki nie będzie smakować jak kurczak, ani jak cokolwiek innego. Z prostej przyczyny - materiał z którego jest on wykonany jest w pełni neutralny dla naszych potraw.

Charakterystyka i opis produktu:

- waga: 453 gramy

- wymiary: 77 milimetrów wysokości, 67 milimetrów szerokości i 47 milimetrów grubości

- materiał wykonania - plastik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »