Promocja Talerzyki dla dzieci Chłopięca Twarz Expand

Talerzyki dla dzieci Chłopięca Twarz

Fred

FR1652

Nowy

Talerz Food Face to idealne rozwiązanie dla małych niejadków. Poprzez ciekawe dla dzieci zaprezentowanie posiłku można zachęcić je do jego zjedzenia. Wystarczy jedynie "udekorować" szablon i przy każdym posiłku zaskoczyć swoją pociechę nowym pomysłem. 

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie - wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego!

64,90 zł

brutto

74,90 zł brutto

-10,00 zł

Dziecko to prawdziwy artysta. Potrafi w minutę stworzyć na talerzu niezapomnianą kompozycję ze wszystkiego, co aktualnie znajduje się na stole. Po co więc kształtować w nim chaotyczną twórczość. Czyż nie lepiej będzie, jeśli popracuje on w oparciu o "prawdziwą" twarz na swoim talerzu?

Talerze "twarzowe"

Twarzowy talerz, jest bardzo ciekawym rozwiązaniem na każdy, nudny posiłek. Pozwala on rozwijać się dziecku, wzmacnia w nim potrzebę tworzenia swoistej "sztuki"... Wreszcie, testuje nerwy rodziców gdy nagle na talerzu pojawi się "facjata" jednego z nielubianych gości. Jedno możemy Ci zagwarantować. Gdy Twoja żona i dziecko pójdą w końcu spać, Ty będziesz mógł sam wyczarować na takim talerzu podobiznę np teściowej. Efekt powalający. Szczególnie, gdy dowie się o tym teściowa :)

Krótka charakterystyka i opis produktu:

- wymiary: 200 milimetrów/200 milimetrów/25 milimetrów

- waga produktu: 810 gram

- materiał wykonania: ceramika

- produkt testowany laboratoryjnie pod kątem kontaktu z żywnością.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »

Akceptuje

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookies. W razie wątpliwości zapoznaj się z naszą polityką cookies.