Promocja Foremka do lodu Titanic Expand

Foremka do lodu Titanic

Fred

FR1680

Nowy

Foremki do lodu w kształcie legendarnego statku Titanic i gór lodowych. Z jednej foremki uzyskujemy 4 Titanic'owe kostki kodu oraz 4 góry lodowe.

Więcej szczegółów

Titanic, to z pewnością niezwykle popularny i niesamowity statek. Do dziś odbija się on echem w popkulturze. Można go zobaczyć wszędzie - od plakatów aż po... kostki lodu. Tak, przecież zwykłe kostki już się znudziły. Dlaczego więc w Twoim napoju nie ma pływać "prawie" prawdziwy Titanic?

Titonic - prosty i skuteczny.

Nie ma to jak Titanic pływający w szklance. Wielki, piękny i... lodowy. Tak, schłodzenie napoju przy pomocy dużego, lodowego statku to dopiero szpan. Co więcej, możemy Ci zagwarantować, że w krótkim czasie będziesz w stanie produkować "Titonica" szybciej, niż robiła to stocznia Harland & Wolff. Za jednym razem, będziesz mógł "wyprowadzić na morze" aż cztery takie jednostki. Oczywiście wydajność produkcji może się poprawić. Wszystko zależy od temperatury panującej w zamrażarce...

Jak zatopić statek w szklance napoju?

Okręt powoli, acz systematycznie przechyla się na rufę. Kolejne pomieszczenia wciąż są zalewane. Nie ma już ratunku dla tego pięknego statku, który już za kilka minut pogrąży się w oceanie... No właśnie, czego? To nie opis tonącego Titanica. To opis... kostki do lodu, w kształcie tonącego statku. Dzięki odpowiedniej formie, kilku miarkom wody i kilkudziesięciu minutom spędzonym w zamrażarce, nasz nowy, tonący statek będzie gotowy do wypłynięcia w ostatni rejs. Nawet, jeśli będzie to rejs po szklance napoju. Jeśli nasz lodowy stateczek zatonie, to nie zamartwiajmy się. W zamrażarce czekają kolejne...

Charakterystyka i opis produktu:

- niebanalny i pomysłowy design

- duży pojemnik, aż cztery lodowe statki mrożone na raz

- idealnie nadaje się do różnych napojów alkoholowych

- niecodzienny design, stylizowany na tonący okręt

- materiał dopuszczony laboratoryjnie do kontaktu z żywnością

- stylowy i wygodny pojemnik na lód

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »