Promocja Kieliszki do shotów Czaszka Expand

Kieliszki do shotów Czaszka

Fred

FR1905

Nowy

Legenda głosi, że kto napije się z tego kielicha (75ml) będzie żył wiecznie oraz posiądzie nadludzkie moce. Niejeden śmiertelnik oddał życie by go posiąść. Teraz i Ty możesz zakosztować odrobiny boskości pijąc z niego swój ulubiony trunek.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie - wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego!

49,90 zł

brutto

59,90 zł brutto

-10,00 zł

Chcesz pokazać kto tu rządzi? Chcesz, by wszyscy czuli przed Tobą respekt? Jeśli tak, przedstawiamy Ci naszą "piekielną szklankę" z wnętrzem w kształcie czaszki. Idealną wręcz do krwistoczerwonych napojów...

Wypijmy czachę wina!

Nic tak nie działa na wyobraźnię jak widok czaszki. Krwistoczerwonej czaszki, będącej w Twoich rękach. Czy może być jeszcze bardziej przerażający atrybut władzy? Zważywszy, że to tylko szklanka, którą możesz wypełnić dowolnym napojem. Nasza szklanka jest obowiązkowym gadżetem na każdej imprezie. Mamy jednak dla Ciebie pewną radę. Jeśli już pijesz z niej wśród grona znajomych, dobrze będzie, jeśli te osoby będą Cię dobrze znać. W innym wypadku, no cóż... :) Acha i jeszcze jedno... prosimy, nie zabieraj tej szklanki na randkę z dopiero co poznaną dziewczyną.

Specyfikacja i opis produktu

- szklanka wykonana z wytrzymałego szkła

- duża odporność na uderzenia

- ciekawy i specyficzny design

- produkt dopuszczony laboratoryjnie do kontaktu z żywnością

- elegancki i stylowy - w sam raz na imprezę :)

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »

Akceptuje

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookies. W razie wątpliwości zapoznaj się z naszą polityką cookies.