Promocja Szklanka do piwa Hopside Down Expand

Szklanka do piwa Hopside Down

Fred

FR1688

Nowy

Przepowiednia Majów się nie spełniła - koniec świata nie nastał, ale niektóre rzeczy wywróciły się do góry nogami. Pogoda ciągle nas zaskakuje, nawet szklanki wyglądają nieco inaczej! Zaskocz swoich znajomych i podaj im piwo w niezwykle efektowny sposób. 

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

69,90 zł

brutto

79,90 zł brutto

-10,00 zł

Picie piwa, jest bardzo "niebezpieczne". Po wypiciu kilku kufli, możesz mieć wątpliwości - i to dosłowne - co trzymasz w swoich rękach, kufel czy butelkę? A może jedno i drugie...

Kufel czy butelka - oto jest pytanie!

Co ciekawe, powyższy dylemat nie dotyczy wyłącznie osób, które "przesadziły" ze spożywaniem tego niesamowitego trunku. Podobne wątpliwości, możesz mieć wybierając naszą "kuflo-butelkę". Jedno możemy Ci zagwarantować. Gdy wypełni się ona złocistym płynem, przestanie mieć dla Ciebie znaczenie z czego pijesz... O wiele bardziej interesująca będzie sama zawartość naczynia. Jedyne co możemy Ci tu powiedzieć to tradycyjne: "Do dna!". I jeszcze jedna ważna rzecz. Tłuczenie szkła raczej nie wchodzi w grę :)

Specyfikacja i opis produktu.

- produkt wykonany z dobrej jakości szkła

- kufel charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością

- ciekawy design

- ze względu na ergonomiczny kształt kufel bardzo dobrze trzyma się w dłoni

- niewielka masa

- produkt dopuszczony do kontaktu z artykułami spożywczymi

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »