Promocja Szpikulce do przekąsek Wąsy Expand

Szpikulce do przekąsek Wąsy

Fred

FR1950

Nowy

Zapraszasz gości i szykujesz małą przekąskę? Nie zapomnij o stylowych szpikulcach. Ponoć mała rzecz a cieszy... tak jest i w tym przypadku! Modne wąsy od razu wywołają uśmiech na twarzach i rozluźnią atmosferę, a samo jedzenie stanie się już tylko przyjemnością. W zestawie znajduje się 18 szpikulców w 6 różnych kształtach.

Więcej szczegółów

Jak sprawić, by Twój deser był niepowtarzalny? Najlepiej dodać do niego... wąsy! Oczywiście nikt nie każe Ci ich golić. Wystarczy, jeśli do swojego deseru wetkniesz te oferowane przez nas. Czyli wykonane z plastiku rzecz jasna...

Po co komu wąsy w deserze?

Dzięki naszym wąsom, impreza w Twoim domu może być stylizowana na tematyczny i niepowtarzalny event. Nie ważne, czy organizujesz zlot fanów gry Monopoly, czy też koncentrujesz wokół siebie fanów Charliego Chaplina... Nasze wąsy, z pewnością przypadną każdemu do gustu. Co ważne - są to prawdopodobnie jedyne wąsy, które dodane do deseru sprawiają, że smakuje on o niebo lepiej. Tak więc, śmiało możemy Ci doradzić - spróbuj naszych wąsów :) Efekt będzie niesamowity!

Specyfikacja i opis produktu

- w jednym opakowaniu, znajduje się osiemnaście wąsów - dekoracji

- produkt zbadany pod kątem kontaktów z żywnością

- produkt spełnia wszystkie normy, w zakresie "tworzenia dobrego nastroju"

- "wąsy" wykonane są w 100 procentach z plastiku (ABS plastic)

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »