Promocja Smoczek dla dziecka Usta Expand

Smoczek dla dziecka Usta

Fred

FR2062

Nowy

Smoczek w kształcie ust. Produkt nie zawiera polichlorku winylu (PVC) oraz bisfenolu (BPA). Smoczek jest całkowicie bezpieczny oraz spełnia normy bezpieczeństwa.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie - wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego!

49,90 zł

brutto

59,90 zł brutto

-10,00 zł

O tym, że wychowanie i opieka nad dzieckiem wygląda atrakcyjnie, wiemy jedynie z reklam i amerykańskich telenowel. Prawdziwe życie jest zupełnie inne. Jednak dzięki naszemu, "magicznemu" smoczkowi, może wyglądać ono zupełnie inaczej. Przynajmniej w teorii...

Słodki uśmiech na smoczku Twojego dziecka...

Twoje dziecko płacze? Nie daje Ci spać? Nic na to nie poradzimy. Nie jesteśmy specjalistami w wychowywaniu dzieci. Jednego możesz być pewien. Jeśli zastosujesz nasz smoczek w kształcie pięknych i pełnych ust, ciągłe wstawanie do Twojego dziecka będzie o wiele przyjemniejsze. I choć nadal pozostaniesz niewyspany, to przynajmniej za każdym razem gdy odwiedzisz swoje dziecko, z pewnością się uśmiechniesz. Nawet jeśli będziesz wykończony z niewyspania i trudów opieki nad maluchem.

Specyfikacja i opis produktu

- produkt w pełni bezpieczny dla dzieci, przebadany pod kątem kontaktu z ludzką skórą i żywnością

- ciekawy design

- produkt wykonany z silikonu - odporny na działanie cieczy

- lekki i przyjemny w dotyku

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »