Promocja Nakładki na klucze Małpki Expand

Nakładki na klucze Małpki

Fred

FR1477

Nowy

Nie denerwuje Cię to kiedy nie wiesz, jaki klucz jest do którego zamka? Kolorowe małpki Ci w tym pomogą! Cudownie ozdobią klucze a swoimi kolorowymi główkami wskażą do jakiej dziurki mają trafić. Tylko uważaj lubią psocić i robić figle ;-)

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

19,90 zł

brutto

29,90 zł brutto

-10,00 zł

Wyobraź sobie taką sytuację: wchodzisz do domu, po bardzo ciężkiej pracy. Strudzony siadasz przed telewizorem, wyciągasz pilota, a tu - małpa stoi w kącie Twojego pokoju. Tak, to nie są sceny z jakiegoś gniota w rodzaju horroru. To autentyczne zdarzenie, które może Ci się przydarzyć, jeśli zakupisz nasz produkt.

Siła tkwi w małpie - odblokuj ją!

Oczywiście i wbrew pozorom nie chodzi o zwykłe "żywe małpy". Owszem, te również są bardzo groźne, ale nie włamią się do naszego domu. Nie mają przecież kluczy. A co, jeśli mowa o plastikowych zawieszkach na klucze w kształcie małpy? Te dopiero są niebezpieczne. W każdej chwili, mogą one w tajemniczy sposób uciec z Twojej kieszeni i wpaść do zamka Twoich drzwi. Spokojnie, bez obaw. To tylko (mamy nadzieję, że się domyśliłeś) żarty. Z naszymi małpami nic Ci nie grozi. Chyba, że...

Specyfikacja i opis produktu

- w komplecie znajdziecie 6 zawieszek

- produkt wykonany w 100 procentach z tworzywa sztucznego

- odporny na wilgoć i trwały

- bezpieczny dla użytkownika :)

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »

Akceptuje

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookies. W razie wątpliwości zapoznaj się z naszą polityką cookies.