Promocja Smoczek dla dziecka Wąsy Expand

Smoczek dla dziecka Wąsy

Fred

FR1944

Nowy

Tylko ten smoczek zapewni nie tylko Twojemu dziecku oraz Tobie komfort i ciszę, ale również sprawi, że uśmiech na twarzy każdej osoby pozostanie na długo. Wyobraź sobie to pozytywne zaskoczenie podczas spaceru - bezcenne!

Produkt nie zawiera polichlorku winylu (PVC) oraz bisfenolu (BPA). Nasze smoczki są całkowicie bezpieczne. Spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa dzieci.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie - wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego!

Ostatnia sztuka!

49,90 zł

brutto

59,90 zł brutto

-10,00 zł

Czy uważasz, że Twoje dziecko wygląda bardzo młodo? Być może tak, w końcu... jest dzieckiem. Możesz jednak sprawić, że przynajmniej od czasu do czasu będzie on wyglądał "poważniej". Jak? Inwestując w gustowny smoczek z wąsami.

Smoczek z wąsami - niezwykły prezent w niezwykłej sprawie

Być może Twoje dziecko nie gra w Monopoly. A może jednak Ty jesteś pasjonatem tej gry? Tak czy inaczej, możesz spróbować - przynajmniej do czasu wyplucia smoczka - sprawić, by wyglądał on jak "czołowa" postać z owej gry.

Jednego możesz być pewien - dzięki temu, charakterystycznemu wąsowi Twoje dziecko będzie przynajmniej w znacznym uproszczeniu, wyglądać "nieco starzej" :) Efekt z pewnością będzie bardzo ciekawy, chyba że Twoje dziecko nie lubi smoczka, bądź go właśnie wypluło...

Specyfikacja i opis produktu

- produkt jest w pełni przebadany pod kątem kontaktu z ciałem dziecka

- smoczek wykonany z gumy i silikonu

- bardzo ciekawy design i efektywny wygląd

- charakterystyczny kształt, który z pewnością doda Twojemu dziecku lat :)

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »

Akceptuje

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookies. W razie wątpliwości zapoznaj się z naszą polityką cookies.