Promocja Latarenka na telefon Expand

Latarenka na telefon

Fred

FR2436

Nowy

Silikonowa nakładka na telefon w kształcie latatni. Wykorzystuje światło lampy aparatu do oświetlenia otoczenia.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie - wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego!

29,90 zł

brutto

39,90 zł brutto

-10,00 zł

W jaki sposób zaczarować świat światłem? Czy potrzebna jest do tego magia? Nie musisz mieć czarodziejskiej lampy Alladyna, by rozwiać pojawiający się mrok i wnieść do swojego życia nastrojowe światło. Z naszej lampy nie wyskoczy tajemniczy Dżin, ale na pewno będziesz mógł z przyjemnością przy niej poczytać i odkryjesz kolejną tajemnicę związaną z Twoim ukochanym smartfonem. A jaka to tajemnica?

Twój smartfon można z łatwością zamienić w lampkę podróżną. Stylowa nakładka w kształcie naftowej lampy nie tylko przyozdobi telefon, ale okaże się także bardzo praktycznym gadżetem. Niewielka, silikonowa, przyjemna w dotyku nakładka zamieni się, niby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, w praktyczną lampkę podróżną. Wystarczy nałożyć ją na telefon tak, by po włączeniu aplikacji z latarką światło padało w środek lampy. Ona je delikatnie rozrzuci i sprawi, że mrok ustąpi jasności.

Charakterystyka produktu

1. Stylowa silikonowa nakładka w kształcie lampy naftowej

2. Nie wyskakuje z niej tajemniczy Dżin

3. Doskonała do czytania w podróży

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »