Promocja Zatyczka do wina Stopped Up! Expand

Zatyczka do wina Stopped Up!

Fred

FR2049

Nowy

Korek do wina w kształcie starodawnego korka do wanny.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie - wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego!

39,90 zł

brutto

49,90 zł brutto

-10,00 zł

Wino to popularny napój alkoholowy, który uzyskuje się w wyniku fermentacji alkoholowej moszczu winogronowego. Jest to jeden z najbardziej szlachetnych i pożądanych trunków. Uznaje się go także za jednej z najbardziej zdrowych alkoholi, który lekarze polecają nawet chorym osobom na serce.

Wszystko jednak powinno być stosowane w umiarze. Lampka wina, jeszcze nikomu bowiem nie zaszkodziła, ale wypicie całej butelki owszem. Co więc zrobić z resztą wina? Bo przecież w sklepie wina nie sprzedaje się na lampki, ale w butelkach i zakorkowane. Po wyjęciu korka, najczęściej nie pasuje on już do butelki. Zwietrzałe wino nie jest smaczne.

Zamknij aromat wina i jego świeżość przy pomocy naszego silikonowego korka na łańcuchu. Korek nigdzie nie ucieknie, a Ty będziesz mieć pewność, że wino jest świeże i nic nie straciło ze swojego aromatu i właściwości. Korek jest bezpieczny, wykonany z silikonu.

Dlaczego warto kupić Stopped Up!?

1. Bezpieczny korek do wina.

2. Korek, który nie ucieka - jest na łańcuchu.

3. Praktyczne i idealne zamknięcie, by zachować świeżość wina.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »