Promocja Kubek do picia TankUp Expand

Kubek do picia TankUp

Fred

FR1825

Nowy

Kubek z grafiką nawiązującą do ilości paliwa w baku. Grafika zmienia kolor pod wpływem gorącego napoju.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie - wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego!

49,90 zł

brutto

59,90 zł brutto

-10,00 zł

Zimno, zimno, coraz bardziej zimno... Ciepło, ciepło, cieplej, coraz bardziej ciepło, gorąco! Uwaga! Parzy! Znacie zabawę w ciepło-zimno? Na pewno tak. Ale nie znacie jej w tej formie, w jakiej my ją Wam proponujemy. Bawcie się doskonale w ciepło - zimno pijąc napoje z naszego porcelanowego kubka - dystrybutora paliw.

Już nigdy się nie oparzycie i nigdy nie wypijecie zbyt zimnego napoju. Wasze gardła i usta będą od dzisiaj zdrowe. Wypróbujcie nasz kubek z termometrem, który wskazuje nie tylko jego zawartość, ale także temperaturę napoju. Im bardziej skala robi się czerwona, tym bardziej napój jest gorący!

Warto mieć w swoim domu taki kubek, by już nigdy nie cierpieć na poparzenia. Zawsze będziecie wiedzieli, kiedy napój jest dobry do picia. Warto z tego wynalazku skorzystać. Kubek został wykonany z najwyższej jakości porcelany. Jest elegancki i może służyć za doskonały prezent.

Dlaczego warto kupić TankUp?

1. Porcelanowy kubek z termometrem.

2. Nie pij gorącego!

3. Doskonały do tankowania odpowiednio przygotowanego napoju.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »