Promocja Zegar klapkowy Samolot Expand

Zegar klapkowy Samolot

Invotis

1662

Nowy

Zegar klapkowy w kształcie samolotu.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

349,90 zł

brutto

399,90 zł brutto

-50,00 zł

O tym, że czas LECI szybko, nie trzeba nikogo przekonywać. Jeśli jednak masz ku temu jakiekolwiek wątpliwości - wybierz nasz zegar w kształcie samolotu. Nie sprawi on, że czas popłynie. On po prostu poleci!

Jak przyspieszyć czas? To proste!

Czy kiedykolwiek miałeś wrażenie, że czas wlecze się wręcz niemiłosiernie? Zebranie u szefa (które zwykle trwa dłużej niż powinno), nudne spotkanie ze znajomymi czy też zwykły, codzienny dzień w pracy... Tak, sytuacji w których czas dosłownie się wlecze jest bez liku. Czy można to zmienić?

Nasz zegar w kształcie samolotu, być może nie sprawi, że od razu odlecisz w nadprzestrzeń, bądź na własnej skórze przetestujesz równania Einsteina... Sprawi on jednak, że czas popłynie szybciej. Jednego możesz być pewien: Twój zegarek, nigdzie nie odleci i nie zostawi Cię samego w trudnym zmaganiu się z... czasem. Chyba że utniesz sobie drzemkę. Wtedy faktycznie czas popłynie o wiele szybciej :)

Cechy produktu:

- Gustowny zegar, stylizowany na samolot

- Wbrew pozorom, nigdzie nie odleci :)

- Nie wymaga paliwa lotniczego - jest więc tani w eksploatacji...

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »